OXYCEUTICAL urban oxy system

Inovativní anti-age estetická péče v metodách neablativního omlazení. Vynikajících výsledků v programu anti-age dosahujeme nebulizací biodisponibilním kyslíkem a směsí vitamínů s komplexem DMAE. Po odstranění odumřelých buněk díky nebulizaci posílíme syntézu kolagenu a tvorbu kyseliny hyaluronové. Zrychlením metabolických procesů podpoříme regeneraci a detoxikaci pleti. Výsledkem je viditelné omlazení s maximálním vyhlazením vrásek. Mizí nepříjemné pnutí uvnitř pleti.


Pressor

Přístroj pro tlakovou terapii s kontrolním digitálním LCD displejem se skládá z nohavic, břišního pásu a rukávů. Pracovní tlak se pohybuje 0,26 – 0,32 bar a 195 – 240 mmHg. Přístroj má hmotnost pouhých 14 kg. Pracuje samostatně a nebo ho lze využít v kombinaci s produktovou řadu METRINI – tělové hmoty a bandáže.


Termosauna - Katalytická Termolipolýza

Představuje unikátní kombinaci specifických přípravků s tepelnou terapií a katalytickou podporou s cílem zvýšit odbourávání tukových zásob. Tukové buňky se následkem zvýšené teploty rozloží, odpadové produkty tělo vyloučí. Úbytek hmotnosti za jedno ošetření je 0,5 – 0,8 kg tuku.

Pracuje s produktovou řadou METRINI – tělové hmoty a tělové bandáže.


Mesoceuticalab Instrument

exkluzivní přístroj pro profesionální kosmetiku, umožňuje neinvazivní mezoterapii nové generace na špičkové úrovni

Výsledky ošetření jsou viditelné hned po prvním ošetření.

MESOCEUTICALAB a jeho systém synergického působení jednotlivých aktivních principů, což jsou originální mixy - koktejly s účinnými látkami na bázi aminokyselin a dále unikátní mezoterapeutický systém elektroporace a pulzních selektivních proudů, představují revoluční přístup v metodách neablativního omlazení pleti.

Tento unikátní přístroj MESOCEUTICALAB jako jediný přístroj pro neinvazivní mezoterapii je určen pro 18 ošetření na obličeji a na těle. Jako jediný svého druhu provede neinvazivní bezbolestné výplně vrásek a rtů kyselinou hyaluronovou.

Neinvazivní metoda mezoterapie je bez nežádoucích vedlejších účinků.

MESOCEUTICALAB INSTRUMENT pracuje na principu elektroporace a elektroforézy. Přístroj používá selektivní proudy s krákými stimulačními pulsy, díky nimž dochází k otevření vstupní cesty i přes mikropóry do buněčné membrány, což má za následek intenzivní přenos účinných látek do kůže bez porušení její integrity.

Všechny mixy - koktejly respektují fyziologii pleti a jsou mikrobiologicky kontrolované.

Neobsahují : Petroláty (vazelína, vosky), parabeny (konzervační látky), parafín (vosk získaný z ropy), minerální oleje, OGM (geneticky modifikované organismy), SLS (Sodium lauryl sulphate), SLES (Sodium laureth sulphate), formaldehyd, barviva a syntetické parfemace.

Zdarma je pro Vás připraveno odborně technické školení obsluhujícího personálu včetně vystavení příslušného osvědčení o absolvovaném školení a startovací set přípravků k přístroji. Samozřejmostí je záruční i po záruční servis přístrojové techniky k plné spokojenosti našich klientů.

 • ošetření anti-age
 • ošetření s liftingovým efektem
 • ošetření s výplňovým efektem
 • protivráskové ošetření
 • hydroaktivní ošetření
 • regulace mazotoku
 • depigmentační ošetření
 • vyživující ošetření
 • ošetření očního okolí
 • progresivní epilace obličeje
 • zpevnění těla
 • zpevnění poprsí
 • ošetření celulity
 • drenážní ošetření
 • ošetření cévek
 • ošetření strií
 • ošetření proti tukovým polštářkům
 • progresivní epilace těla

EPIL OFF Progresive System

EPIL OFF je patentovaný systém moderní epilace. Princip účinku spočívá v blokování aktivity buněk folikulu. Systém EPIL OFF je neinvazivním ošetřením, je perfektní alternativou všech epilačních postupů.

Tři fáze účinku:

 • odstranění chloupků krémovým voskem
 • enzymatická submikrodisperze
 • zapracování přístrojem

Mesoceuticalab - Pen

Pero pro mezoterapii je kombinací virtuálního pera pro přístrojovou neinvazivní mezoterapii a jednorázového multiinjektoru s napájením ze zdroje elektrického proudu. Je vylepšenou alternativou rollerového ošetření.

Pero René D´essay má nastavitelnou hloubku vpichu 0,25 - 2 mm. Disponuje 5 rychlostmi, které jsou na rukojeti rozlišeny barevným světlem. Díky vysoké rychlosti vibrace je schopno dosáhnout frekvence vpichů od 1400 do 1800 vpichů za jednu sekundu. Efekt ošetření se zvyšuje o 90 %. Kazeta s 12 nebo s 36 jehlami je vyměnitelná na každého klienta a na každé další ošetření. Kazety s jehlami jsou baleny do sterilních obalů. Díky nabíjení akumulátoru může pero pracovat nezávisle na zdroji elektrické energie po dobu cca 3 hodin.

Oproti práci s rollerem je technika práce pomocí pera pro kosmetičku jednodušší. Současně jsou dodrženy zásady nejvyšších bezpečnostních a hygienických standardů.
 .

Mesoceuticalab - Palmare

ruční generátor René D´essay pro neinvazivní mezoterapii

Generátor je dalším patentovaným zařízením Dott. A. Bergonziniho. Používá se pro maximalizaci průniku aktivních látek do kůže po microneedlingu.

Generátor pracuje se třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a LED světla. Zařízení je určeno pro bipolární selektivní neinvazivní mezoterapii, která ve svém účinku navazuje na práci rolleru či pera pro mezoterapii.

Elektroporací rozumíme silnou stimulaci kůže s podpořením všech aktivních principů, které vedou k maximálnímu průniku aktivních látek do kůže a do buněk s průnikem přes buněčnou membránu. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

Radiofrekvence je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Pulzní modulovaná vlna má v pracovní fázi dva aktivní moduly. Na pleti pozorujeme střídavé viditelné stahy.

LED světlo (light-emitting diode = dioda emitující světlo) je světelné vlnění střední vlnové délky se specifickým účinkem.
 .

Mesoceuticalab - ROLLER

Roller René D´essay je pohyblivý válec na rukojeti pokrytý velmi ostrými a tenkými kuželovitými jehlicemi. Roller je opatřen 208 jehlicemi v jehelci. Během ošetření rollerem dochází k pronikání jehlic do kůže přes vrchní, rohovou vrstvu pokožky. Tímto způsobem vznikají v epidermis mikrokanálky potřebné pro vyšší průnik aktivních látek do kůže - průnik se prokazatelně zvyšuje o 75 až 80 %. Výsledkem traumatického zásahu do kůže je mobilizace hojivých procesů, které vedou k výraznější produkci kolagenu a elastinu. Díky novotvorbě kolagenu se zlepšují elastické vlastnosti kůže a dochází k posílení kožního turgoru.

Pro práci v kosmetických salonech jsou určeny:

 • Roller - 0,25 mm
 • Roller - 0, 50 mm